Statystyka

791963Gościliśmy:
87 dzisiaj było:
321 a wczoraj:
Google  

Start arrow OREW
OREW

Ośrodek Rehabilitacyjno - Edukacyjno - Wychowawczy
41-908 Bytom Miechowice
ul. Reptowaska 12

tel./fax.: (32) 280-72-72 ; e-mail: orewbytom@op.pl
Wizytówka:
http://orew.miechowice.info ; Dyskusje na: Forum
lokalizacja na mapce: -->Przeskocz do mapyInformujemy, że w dniu 5 maja 2008 roku odbędą się coroczne obchody
Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną
Jak co roku chcielibyśmy Państwa zaprosić na bytomski Rynek na godz. 10.00
celem uczczenia tego szczególnego święta śpiewem, tańcem i śmiechem.
Obchody przyjmą formę tradycyjnego kolorowego korowodu, a potem przeglądu radosnej twórczości dzieci i młodzieży niepełnosprawnej intelektualnie z placówek bytomskich i miast sąsiednich.

Serdecznie
zapraszamy!!!

Wychowankowie i Kadra OREW w
Bytomiu.
Piknik integracyjny z okazji Dnia Dziecka PDF Drukuj Email
29.05.2007.
2 czerwca na terenie osiedla Miechowice przy ul. Felińskiego (na "dołku")odbędzie się piknik integracyjny z okazji dnia dziecka. Organizatorami imprezy są Zarząd, Rada Nadzorcza Spółdzielni Mieszkaniowej "Miechowice" oraz Ośrodek Rehabilitacyjno - Edukacyjno - Wychowawczy Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Bytomiu, mieszczący się przy ul. Reptowskiej 12. Początek imprezy godz. 10.00.
 
Walka Postu z Karnawałem PDF Drukuj Email
23.02.2007.

Ostatki, ostatki i po wszystkim. Ale w gorących sercach "orewiaków" wybrzmiewają jeszcze dzikie karnawałowe rytmy. Tańce jak na paradzie w Rio, stroje godne wenecjańskim zapustom. To wszystko miało miejsce przy ul. Reptowskiej 12.

 
Z życia OREW ciąg dalszy PDF Drukuj Email
15.01.2007.

Listopad i grudzień zaobfitował w OREW sporą liczbą imprez. Marsz Życzliwości, Barbórka, Wigilia ośrodkowa i związane z nią jasełka bożonarodzeniowe. Przeżyjcie to z nami jeszcze raz...

 
Marsz Życzliwości w Bytomiu PDF Drukuj Email
16.11.2006.

W związku ze zbliżającym się Światowym Dniem Życzliwości i Pozdrowień mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w Marszu Życzliwości organizowanym pod patronatem Prezydenta Bytomia. Marsz odbędzie się w Bytomiu 21 listopada 2006 o godz. 15.00. Organizatorem marszu jest Stowarzyszenie Twórczego Rozwoju Strefa, ktorego celem jest uczenie pozytywnych wzorców zachowań poprzez aktywne angażowanie młodych w różnorakie twórcze działania. W marszu weźmiemy udział MY – wychowankowie, rodzice i terapeuci OREW oraz uczniowie Gimnazjum nr 13 w Miechowicach pod znamiennym hasłem „Integracja przełamuje bariery”. Plan marszu na mapce...
 
Z życia OREW w Miechowicach PDF Drukuj Email
13.11.2006.

Wydawałoby się, że to dopiero początek...wrzesień, październik.... jednak OREW tętni pełnią życia. Już z końcem wakacji kłębią nam się pomysły: co w tym roku na jasełka, jak będzie wyglądać Dzień Nauczyciela, czy dałoby się zorganizować jakąś wycieczkę.

 
© 2014 Miechowice - Dzielnica Bytomia