Statystyka

803340Gościliśmy:
75 dzisiaj było:
383 a wczoraj:
Google  

Start arrow Archiwum
Bytom: kronika policyjna PDF Drukuj Email
Aktualności
Wpisał: źródło: KWP Katowice   
22.12.2007.
Złodziej torebek zatrzymany.
Nowe radiowozy bytomskiej policji.
Zatrzymani handlarze narkotyków.


Złodziej torebek zatrzymany.
dawidb
dawidb
Policjanci z Komisariatu II zatrzymali 17-letniego Dawida B., uciekającego po nieudanej próbie kradzieży. Młodzieniec przy ulicy Nawrota podbiegł do kobiety, chcąc wyrwać jej torebkę, jednak spotkał się ze skutecznym oporem. Widzący to policjanci, po krótkim pościgu, zatrzymali siedemnastolatka. Funkcjonariusze ustalili, że zatrzymany w ostatnim czasie popełnił podobne przestępstwa. Między innymi przyznał się do kradzieży torebki i portfela z pieniędzmi oraz telefonu, kobiecie, która w minioną sobotę przechodziła w rejonie ulicy Kingi lub Morcinka. Torebkę i portfel policjanci odzyskali (są one prezentowane na zdjęciach).

Osoby, które rozpoznają przedmioty przedstawione na fotografiach proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji II w Bytomiu przy ul. Chrzanowskiego 1A, tel. (032) 281 12 45. Prosimy również o kontakt wszystkie osoby, które w ostatnim czasie były okradzione w podobny sposób. /Na zdjęciu Dawid B.
torebka001
torebka001
torebka002
torebka002Nowe radiowozy bytomskiej policji
Dzisiaj (20.12.07) o 14.00 Prezydent Miasta Bytomia uroczyście wręczył bytomskim policjantom kluczyki do czterech nowych radiowozów. Samochody zostały zakupione dzięki umowie zawartej pomiędzy Gminą Bytom i KWP w Katowicach. Każda ze stron sfinansowała połowę wartości samochodów. Pierwsze zakupy odbyły się w ubiegłym roku. W sumie, za pieniądze gminne oraz przeznaczone ze środków KWP zakupiono 8 radiowozów.

Zatrzymani handlarze narkotyków
Policjanci z sekcji kryminalnej bytomskiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy posiadali znaczne ilości narkotyków. Najpierw w ręce stróżów prawa wpadł w środę wieczorem Zbigniew K., 31-letni bytomianin. Podczas jego przeszukania ujawniono amfetaminę, z której można sporządzić 1320 działek dealerskich, 70 tabletek ekstazy oraz prawie 104 gramy marihuany. Wczoraj rano zatrzymano drugiego z mężczyzn. 26-letni Michał G. posiadał przy sobie blisko 920 działek dealerskich amfetaminy oraz 60 tabletek extasy. O dalszym losie zatrzymanych zdecyduje prokurator i sąd. Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii za takie przestępstwo przewiduje nawet do 10 lat więzienia.

źródło: KWP Katowice


Komentarze
O kurczatko.
Dodany przez Gość w dniu 2007-12-22 22:33:20 [IP:80.55.220.98]
"W sumie, za pieniądze gminne oraz przeznaczone ze środków KWP zakupiono 8 radiowozów". A kto je widział w Bytomiu? Ja jako radiowozy policyjne widzę tylko stare zdezelowane Polonezy. Na dzielnicę 30 tysięczna jaką są Miechowice plus 12 tysięczny Karb przypada jeden radiowóz marki Polonez który ma do dyspozycji komisariat policji nr 1 w Bytomiu. :?
 
>>  Napisz komentarz
  • Prosimy o komentarze odpowiadające tematowi artykułu.
  • Prosimy o unikanie personalnych odniesień do innych osób, w tym autorów artykułu.
  • Prosimy nie dodawać w komentarzach odnośnikow do swoich stron WWW.
  • Zabrania się zamieszczania komentarzy o treści niezgodnej z polskim prawem
  • Adresy IP osób komentujących są publikowane. Zamieszczając komentarz wyrażasz na to zgodę.
  • Wszelkie nadużycia można zgłaszać za pomocą formularza kontaktowego.
Imię:Gość
Tytuł:
Komentarz:Ochrona przed komputerami-spamerami - Otwórz kod, aby wysłać formularz.
Wpisz kod, który widzisz: *
Wskazówka: Przed WPISANIEM tekstu - jeśli masz trudność w odczytaniu tekstu na obrazku, odśwież stronę (F5). Zostanie załadowana ponownie z nowym obrazkiem i kodem.
 
 

Powered by AkoComment 2.01 PL+
Polska adaptacja - © Copyright 2006 by Zwiastun and BadWords2 v. 1.0b and SecurityImage 3.0.3

 
« nowszy artykuł     starszy artykuł »
© 2014 Miechowice - Dzielnica Bytomia